Jak Dobrze Cytować Tekst Na Blogu?

Jestem takie pytanie dla administracji: Czemu nie można usunąć swojego tekstu na blogu? Wszelkie materiały zamieszczone na obecnym blogu służą jedynie celom informacyjnym nie potrafią stanowić traktowane jako porada prawna w żadnej konkretnej sprawie Autorki nie płacą za treść materiałów zamieszczonych blogu w obrębie, w którym podmioty trzecie mogłyby doznać szkody majątkowej lub niemajątkowej, podejmując decyzje i rzeczy na platformie treści zamieszczonych na blogu.
PS. Zanim ktoś postanowi naskoczyć na mnie za porównanie sytuacji - rzecz jasna uważam, iż więc co spowodował pudelek nie było pomocnym ani sympatycznym posunięciem a samej Karoliny było mi bezpośrednio w świecie niestety w obliczu całego durnego hejtu, który wylał się pod artykułem - bo sama publikacja nie była podkradaniem zwolnień z własnego albumu a jedynie powieleniem ogólnodostępnej treści na popularnym portalu.
Przeczytałam książki Tomka Tomczyka, sporo wyniosłam z nadruków Doroty zaś jej cyklu „ Kulisy blogowania „, często odwiedzała do Uli Phelep , drogie istniały (i jeszcze są) teksty i poradniki Natalii z Jest Rudo I starałam się wybierać z tego wszelkiego, co obok nich przeczytałam to, co uważałam, iż na moim blogu potrafi się doświadczyć i co będzie powołało do mnie.
Założyłam sklep internetowy (DROPSITING)trzy miesiące temu.Rekalma Google 499 złote,Zus 500 złote mały przez 2 lata,po okresie 2 lat 1200 złote ,ksiegowa 135 złote,faktury 300 zlote.Zarobku 500 złotych dokładam do sklepu 900 złotych.Odradzam zakładania sklepuJa się myślę gdy nie wyciągnie sklep w miesiącu nawet na zero zawiesić działalnośćMarże mam małą na sklepie 15 procent bo przecież jak aby byłą większa nikt by nic nie kupił i harowanie i siedzenie po 8 godzin albo dłużej bo trzeba pozycjonować, ogłoszenia zamieszczać ale jak postrzegam nie jestem z obecnego pożytku,oczy wysiadają dodatkowo ważna się jedynie garba i okularów dorobić.
„Jeżeli sprzedajesz w internecie to zalecaj się w internecie” Taka moja wartość w kwestia której znajduję że życia reklamowe są najskuteczniejsze tam gdzie prowadzimy sprzedaż jeżeli prowadzisz biznes internetowy to roznoszenie ulotek dotyczące Twojego sklepu nie będzie aktywne jak natomiast prowadzisz działalność usłu go wą np. pranie dywanów to w takim przykładu to przedsięwzięcie może wykazać się skuteczne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *